nevera

Dvojitá zrada

„Neviem, čo je horšie… Táto dvojitá zrada ma totálne vyviedla z rovnováhy.“ Začína svoje rozprávanie Katka. Stalo sa jej totiž to, čo by nik z nás nechcel zažiť. Poriadny úder na dôveru a ak ešte niekedy bude niekomu stopercentne dôverovať, je jasné, že je to silná žena, ktorú len tak niečo nezlomí.

Pýtate sa čo sa stalo? Čítajte ďalej. My len dúfame, že sa v jej príbehu nenájde veľa z vás. A ak sa v ňom nájdete, držíme vám palce a prajeme veľa vnútornej sily a pamätajte si, zaslúžite si len to najlepšie!

„Stále tomu nemôžem uveriť. Dúfam, že to je len zlý sen a ja sa z neho zobudím. To, že ma zradí frajer pochopím… respektíve pochopím je silné slovo, ale človek vie, a hlavne to dnes vidí na každom kroku, že láska niekedy zovšednie a človek sa ľahko zakuká niekam inam.. ale od tej druhej osoby, ktorej neviem prísť na meno som to v živote nečakala. Nikto by nečakal takúto zradu od niekoho, kto vám je tak blízky. Teda bol.“ Pokračuje vo svojom rozprávaní zdrvená bývalá partnerka. Už asi tušíte čo sa stalo. Katkin bývalý priateľ ju podvádzal. Nebola to žiadna jednorazovka, ale  súvislé podvádzanie trvajúca vyše jedného roka. Poviete si, nič nové na svete. Dnes podvádza veľa mužov. Žiaľ. Čo sa však ešte v tomto zdrvujúcom príbehu skrýva?

„Keď som sa dozvedela, že ma Tomáš podvádza s nejakou čúzou, ONA bola prvá osoba za ktorou som utekala. Zdôverila som sa jej a vyplakala sa jej na ramene… O čo náročnejšie pre mňa bolo, keď som sa dozvedela, že tou čúzou je ona…“ vysype zo seba Katka a nemôže ďalej rozprávať. Napije sa a hovorí. Začalo to tak, že mi bolo zvláštne, keď som na výpise z nášho spoločného účtu videla zaplatenú objednávku zo stránky alkohol online v noci, v deň kedy som bola na služobke. A tak začalo moje pátranie… Moja rada znie: Nepátrajte, sladká nevedomosť je niekedy najlepšie. Zakončuje náš rozhovor Katka a ďalej sa nateraz nechce rozprávať. My si však myslíme, že urobila veľmi dobre, že neostala v nevedomosti a želáme všetkým ženám s podobným príbehom, aby boli silné a neostávali s partnerom , ktorý ich podvádza. Všetky si zaslúžime len to najlepšie.